TC32M5I32K7680 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    TC32M5I32K7680
  • Производитель
    CTS Electronic Components
  • Описание
    CTS Electronic Components TC32M5I32K7680 RoHS: yes Product: Clock Oscillators Package / Case: 3.2 mm x 2.5 mm Frequency: 32.768 kHz Frequency Stability: 25 PPM Supply Voltage: 1.8 V Load Capacitance: 15 pF Termination Style: SMD/SMT Minimum Operating Temperature: - 40 C Maximum Operating Temperature: + 85 C Output Format: CMOS Dimensions: 2.5 mm W x 3.2 mm L